Jaki prezent dla majsterkowicza wybrać? Jaki najlepszy?

Nadchodzą święta, a wraz z nimi rodzinne spotkania. Jak wiadomo, nieodłącznym elementem świąt, są prezenty. Jak wiadomo, kupno prezentu może przysporzyć nam nie lada problemów. Na jaki prezent dla chłopaka majsterkowicza się zdecydować, gdy zupełnie nie mamy na niego pomysłu? Co najlepiej sprawdzi się jako prezent na święta? Przedstawiamy kilka pomysłów na prezent dla majsterkowicza.

 

prezent dla majsterkowicza

Jak wybrać prezent dla majsterkowicza?

Wszystko zależy od tego czym majsterkowicz się zajmuję. Mamy kilka typów mężczyzn majsterkowiczów:

  • Budowlańcy
  • Elektronicy
  • Elektrycy
  • Mechanicy
  • Modelarze
  • Ogrodnicy
  • Stolarze

Co dalej?

Następnie najlepiej dowiedzieć się, czym interesuje się osoba, którą chcemy obdarować. Wiedząc jakie ma hobby i co lubi dużo łatwiej będzie nam dobrać odpowiedni prezent. Czasami dyskretnie podpytując majsterkowicza jak idzie praca nad tym czym aktualnie się zajmuję, możemy dowiedzieć się z czym mają problem lub czego jeszcze im brakuje.

Jaki prezent najlepszy?

Prezent dla budowlańca

Idealnym prezentem dla takiego majsterkowicza może okazać się wiertarko-wkrętarka lub młotowiertarka. Fajnym prezentem może okazać się również zestawu wierteł czy nawet kask ochronny.

Prezent dla elektronika

Dobrym prezentem dla elektronika wydaje się być lutownica. Na prezent urodzinowy możemy również poszukać precyzyjnych szczypiec bocznych albo śrubokrętów płaskich.

Prezent dla elektryka

Ciekawym prezentem dla majsterkowicza może okazać się miernik prądu. Podczas prac elektryków potrzebne są szczypce tnące boczne i śrubokręty, dlatego mogą okazać się dobrym prezentem dla majsterkowicza.

Prezent dla mechanika

Mechanicy na pewno będą zadowoleni z nowego zestawu kluczy oczkowych i kluczy nasadowych. Wydaję się być to prezentem idealnym, jednak możemy również poszukać innych narzędzi ręcznych, taki jak np. wkrętaki czy klucze imbusowe. Kolejnym fajnym prezentem może okazać się podnośnik, który pomoże podczas wymiany koła.

Prezent dla modelarza

Jako prezent urodzinowy może sprawdzić się szlifierka kątowa. Dobry prezent dla majsterkowicza modelarza jest spawarka.

Prezent dla ogrodnika

Trafnymi prezentem dla ogrodnika są bez wątpienia sekatory i siekierki. Dla miłośników dbania o ogród idealnymi prezentami mogą okazać się pilarki. Niektórzy uwielbiają dbać o własny trawnik, dlatego idealnym pomysłem są kosiarki do trawy, węże lub dysze zraszające.

Prezent dla stolarza

Jako prezent na święta dla tego typu majsterkowicza możemy wybrać w zestaw dłut. Stolarze ucieszą się również z wyrzynarki.

Propozycje na prezent dla majsterkowicza.

YATO Zestaw kluczy płasko-oczkowych z grzechotką

3M Hełm ochronny wentylowany H-700N-VI

Stanley Dłuto FATMAX

Fiskars Sekator nożycowy dwuręczny

YATO Miernik YT-73080

Sprawdź!

Sprawdź!

Sprawdź!

Sprawdź!

Sprawdź!

Jeżeli szukasz czegoś więcej, odwiedź sklep budujesz.pl, w którym znajdziesz szeroki artykułów dla majsterkowicza!

Zobacz więcej idealnych artykułów na prezent dla majsterkowicza w sklepie budujesz.pl!