Jaki odkurzacz do popiołu kupić? Top 5 najpopularniejszych odkurzaczy do popiołu!

Odkurzacz do popiołu, jest to jedyne urządzenie, które bezproblemowo radzi sobie z usuwaniem zanieczyszczeń znajdujących się w kominku.  W dzisiejszym zestawieniu porównujemy najpopularniejsze odkurzacze do popiołu. Spośród odkurzaczy producentów takich jak Einhell, Lavor, Vorel oraz Toya wybraliśmy te najczęściej kupowane. Sprawdź ranking pięciu najpopularniejszych odkurzaczy do popiołu do 250 zł, dzięki któremu dowiesz się jaki odkurzacz kupić!


odkurzacz do popiołu

Na co zwracać uwagę w trakcie wyboru odkurzacza do popiołu:

Czy odkurzacz do popiołu posiada worek, czy nie

  • Odkurzacz z workiem – praktyczniejszy, łatwiejszy do czyszczenia, jednak nie chroni przed zapyleniem
  • Odkurzacz bez worka – świetnie zbiera popiół oraz kurz, zapobiega zapyleniu, posiada dużo większą wydajność, niż odpowiednik z workiem. Jego największą wadą, jest fakt, iż jest trudny do utrzymania w czystości.

Moc

Im wyższą moc posiada odkurzacz do popiołu, tym skuteczniej jest w stanie doczyścić palenisko. Zalecany jest wybór odkurzaczy, posiadających moc o minimalnej wartości 800 W.

Pojemność pojemnika

Tutaj nie ma co się rozwodzić – im większa pojemność tym lepiej.

Z kółkami czy bez

Osobiście polecam wybór odkurzacza do popiołu posiadającego dołączone kółka, dzięki temu unikniemy potrzeby dźwigania, pełnego odkurzacza.

Ranking najpopularniejszych odkurzaczy do popiołu.

Toya 78870

Vorel 72930

Toya 72928

Einhell TH-VC 1318

LAVOR ASHLEY 1.1

Sprawdź!

Sprawdź!

Sprawdź!

Sprawdź!

Sprawdź!

Jeżeli szukasz czegoś więcej, odwiedź sklep budujesz.pl, posiadający szeroki wybór odkurzaczy do popiołu w dobrych cenach!

Zobacz odkurzacze do popiołu w sklepie budujesz.pl